RN73R2ETTD3613A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3613A25
JLCPCB Part #
C2611524
Description
-55℃~+155℃ 250mW 361kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS