RN73R2ETTD3612F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3612F25
JLCPCB Part #
C3930390
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS