RN73R2ETTD3610F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD3610F100
JLCPCB Part #
C4238416
Description
-55℃~+155℃ 250mW 361Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS