RN73R2ETTD3601B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD3601B10
JLCPCB Part #
C3961909
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS