RN73R2ETTD3600B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD3600B50
JLCPCB Part #
C2609728
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS