RN73R2ETTD3571F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3571F25
JLCPCB Part #
C4177902
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.57kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS