RN73R2ETTD3521B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD3521B50
JLCPCB Part #
C4117755
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.52kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS