RN73R2ETTD34R4F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD34R4F50
JLCPCB Part #
C2604476
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34.4Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS