RN73R2ETTD34R0C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD34R0C50
JLCPCB Part #
C4043304
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS