RN73R2ETTD3483B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD3483B10
JLCPCB Part #
C4314113
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS