RN73R2ETTD3441D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD3441D10
JLCPCB Part #
C2607827
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.44kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS