RN73R2ETTD3402A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD3402A10
JLCPCB Part #
C4032562
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS