RN73R2ETTD33R6F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD33R6F50
JLCPCB Part #
C2604506
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS