RN73R2ETTD33R2D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD33R2D50
JLCPCB Part #
C4347649
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS