RN73R2ETTD33R0B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD33R0B25
JLCPCB Part #
C2611048
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS