RN73R2ETTD3360F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3360F25
JLCPCB Part #
C4231972
Description
-55℃~+155℃ 250mW 336Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS