RN73R2ETTD3321F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD3321F100
JLCPCB Part #
C4295036
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.32kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS