RN73R2ETTD3320B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD3320B10
JLCPCB Part #
C4314570
Description
-55℃~+155℃ 250mW 332Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS