RN73R2ETTD3300B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD3300B10
JLCPCB Part #
C4134269
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS