RN73R2ETTD3240A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD3240A10
JLCPCB Part #
C4299730
Description
-55℃~+155℃ 250mW 324Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS