RN73R2ETTD3202F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3202F25
JLCPCB Part #
C4282517
Description
-55℃~+155℃ 250mW 32kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS