RN73R2ETTD31R6D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD31R6D100
JLCPCB Part #
C2607156
Description
-55℃~+155℃ 250mW 31.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS