RN73R2ETTD3123F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD3123F50
JLCPCB Part #
C4005987
Description
-55℃~+155℃ 250mW 312kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS