RN73R2ETTD3122F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3122F25
JLCPCB Part #
C3933855
Description
-55℃~+155℃ 250mW 31.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS