RN73R2ETTD30R9B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD30R9B25
JLCPCB Part #
C4127382
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS