RN73R2ETTD30R0D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD30R0D100
JLCPCB Part #
C2607496
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS