RN73R2ETTD3093A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3093A25
JLCPCB Part #
C2611862
Description
-55℃~+155℃ 250mW 309kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS