RN73R2ETTD3091F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD3091F10
JLCPCB Part #
C3916315
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.09kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS