RN73R2ETTD3091A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD3091A25
JLCPCB Part #
C4166289
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.09kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS