RN73R2ETTD3051F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD3051F100
JLCPCB Part #
C2604972
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.05kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS