RN73R2ETTD2982B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2982B25
JLCPCB Part #
C2611269
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 29.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS