RN73R2ETTD2981F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2981F50
JLCPCB Part #
C3945646
Description
-55℃~+155℃ 2.98kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS