RN73R2ETTD2981F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2981F100
JLCPCB Part #
C2604778
Description
-55℃~+155℃ 2.98kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS