RN73R2ETTD2981D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2981D100
JLCPCB Part #
C4280310
Description
-55℃~+155℃ 2.98kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS