RN73R2ETTD2943F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2943F25
JLCPCB Part #
C3930182
Description
-55℃~+155℃ 250mW 294kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS