RN73R2ETTD2940F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2940F100
JLCPCB Part #
C4109188
Description
-55℃~+155℃ 250mW 294Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS