RN73R2ETTD28R0D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD28R0D25
JLCPCB Part #
C4151388
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS