RN73R2ETTD2842B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2842B50
JLCPCB Part #
C4057196
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS