RN73R2ETTD2841B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2841B10
JLCPCB Part #
C4065870
Description
-55℃~+155℃ 2.84kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS