RN73R2ETTD2840C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2840C10
JLCPCB Part #
C3914905
Description
-55℃~+155℃ 250mW 284Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS