RN73R2ETTD2801F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2801F25
JLCPCB Part #
C2604138
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS