RN73R2ETTD2801B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2801B10
JLCPCB Part #
C3963599
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS