RN73R2ETTD2800F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2800F25
JLCPCB Part #
C4180896
Description
-55℃~+155℃ 250mW 280Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS