RN73R2ETTD27R7B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD27R7B50
JLCPCB Part #
C2609619
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS