RN73R2ETTD2772D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2772D100
JLCPCB Part #
C2606951
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS