RN73R2ETTD2772B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2772B50
JLCPCB Part #
C2609196
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS