RN73R2ETTD2772A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2772A10
JLCPCB Part #
C4138279
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS