RN73R2ETTD2771D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2771D100
JLCPCB Part #
C2606928
Description
-55℃~+155℃ 2.77kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS