RN73R2ETTD2770D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2770D50
JLCPCB Part #
C4065605
Description
-55℃~+155℃ 250mW 277Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS