RN73R2ETTD2740F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD2740F50
JLCPCB Part #
C2604214
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 274Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS